[Derma Kilat] Kebakaran di Kg. Tengah Kuala Krai, Kelantan

by Untuk Malaysia

  • RM10,000

    Funding Goal
  • RM1,581

    Funds Raised
  • 0

    Days to go
  • Target Date

    Campaign End Method
Raised Percent :
15.81%
This campaign has been invalid or not started yet.
Kuala Krai, Kelantan, Malaysia

Untuk Malaysia

10 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Campaign Story

  • RM10,000

    Funding Goal
  • RM1,581

    Funds Raised
  • 0

    Days to go
  • Target Date

    Campaign End Method
Raised Percent :
15.81%
This campaign has been invalid or not started yet.
Kuala Krai, Kelantan, Malaysia

Untuk Malaysia

10 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Category:

Description

Pada 4 November 2020, Kebakaran di Kampung Tengah Kuala Krai telah meranapkan 2 buah rumah.

Tragedi ini telah melibatkan 2 keluarga. Berikut ialah butirannya:
1) Keluarga Rokiah binti Ya
4 orang isi rumah

2) Keluarga Salmah binti Mangan
10 orang isi rumah (2 keluarga)
Terdiri daripada 7 orang dewasa dan 3 orang
kanak-kanak. Salah seorang daripadanya adalah
oku berumur 20-an
Dilaporkan dua (2) orang daripada mangsa melecur dan sedang dirawat di Hospital Sultan Ismail Petra namun alhamdulillah mangsa lain selamat. Semoga semua mangsa yang terlibat bersabar atas ujian ini. Insha Allah akan digantikan dengan anugerah yang lebih baik drpd Allah SWT.

Mereka amat memerlukan sokongan dan bantuan daripada anda untuk meneruskan kehidupan. Marilah sama-sama menyumbang kepada sumbangan ini untuk meringankan beban 2 buah keluarga yang terjejas dengan tragedi.

Untuk sumbangan berupa makanan dan pakaian, juga untuk butiran lebih lanjut, anda boleh hubungi En. Irfan (Ketua #UntukMalaysia Kelantan) di talian 0167291133.

ID Name Email Amount
10618Muhammad Thaqifthaqif1059@gmail.comRM100
10617Sharifah Noor Ashikin Syed Aznalshikinaznal@gmail.comRM250
10615MOHD.JOHALIZAN BIN MOHAMED ALIjoieali1306@gmail.comRM50
10614Sarah Shafiesitisarahmohdshafie@gmail.comRM50
10604Shafiq saniShafiqq487@gmail.comRM10
10603Ahmad Hazim Ainol Azharahmad.hazim.ainol@gmail.comRM50
10602Nurhanida Hanimhanidahanim@yahoo.com.myRM100
10601Anis Zanisdominos@gmail.comRM10
10600Lucy Yongyokeshes@gmail.comRM10
10596Ameyra Aman Zukiameyra.aman@gmail.comRM10

Leave a Reply