Bantuan Seminggu

by Untuk Malaysia

  • RM500,000

    Funding Goal
  • RM0

    Funds Raised
  • 0

    Days to go
  • Target Goal

    Campaign End Method
Raised Percent :
0%
Minimum amount is RM203 Maximum amount is RM10000 Put a valid number
RM
, Malaysia

Untuk Malaysia

10 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Campaign Story

  • RM500,000

    Funding Goal
  • RM0

    Funds Raised
  • 0

    Days to go
  • Target Goal

    Campaign End Method
Raised Percent :
0%
Minimum amount is RM203 Maximum amount is RM10000 Put a valid number
RM
, Malaysia

Untuk Malaysia

10 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Category:

Description

Intervensi Bertumpu: RM80 setiap sesi

  • RM40 x 2 jam/hari x 8 hari sebulan
  • Kemahiran membaca, menulis dan mengira (3M)
  • Menggunakan modul dibangunkan oleh guru yang berpengalaman lebih 30 tahun mengajar pelajar tahun 1 membaca
  • RM320 sebulan

 

Nutrisi: RM15 sehari

  • Susu, sumber protein (seperti ayam, ikan), sayur-sayuran.
  • RM450 sebulan
  • RM4950/11 bulan

 

Pembelajaran: RM1080/11 bulan

  • Kelengkapan masuk sekolah (baju sekolah, kasut dan buku latihan): RM500 seorang setahun
  • Yuran PIBG: RM30 satu keluarga setahun
  • Tambang bas/bot : RM50 seorang sebulan
  • Lain-lain untuk tujuan pembelajaran dan ke sekolah
ID Name Email Amount
11198Azrina Aliazrinamohdali@gmail.com
11197Natasha Hilmannatasha.hilman@gmail.com
11056suhaila abdullahdrsuabdullah70@gmail.com
11055Ahmad Hashimihashimi9244@gmail.com
11054Farhah Saifuddinbakerrinas@gmail.con
11053MOHAMMAD FAROOQhafiz_farooq13@yahoo.com
11052Kai Sern Leeleekaisern@gmail.com
11051Syaiful Hanifdaslamiboi@gmail.com
11049Hanan Anwarhanankanwar@gmail.com
11047Nasreen Izzatnasreenhelmi@gmail.com

Leave a Reply